Web Site

Felsefemiz

3883

Ülkemiz bir tarım ve hayvancılık ülkesidir. Dünya üzerinde tarımsal açıdan kendi kendine yetebilen yedi ülkeden bir tanesi olmakla övünen bir ülke konumundayken, şu anda dışarıdan tarım ve hayvancılık sektöründe ithal ürün getiren bir ülke pozisyonundayız.
 

Hayalimiz ve temel felsefemiz,
 

Ülkemizde yaşayan her bilinçli insanın istediği gibi Türk Tarımının ve Hayvancılığının  eski güzel günlerine dönmesidir.
 

Biz ORSOL ailesi olarak o günlerin geleceğini biliyoruz. Bizim çiftçimiz de bizim hayvancımız da emeğinden kazanç elde edecek, sağlıklı  ve güzel günlere kavuşacaktır.
 

Tarımımızın kurtuluşunun, topraklarımızın kurtuluşunun solucanda ve solucan gübresinde olduğuna yürekten inandık. Çünkü onlar insanlığın yararı için dünya üzerinde var olan ilk canlılardı.  Kaybetmiş olduğumuz değerlerimizi geri kazanmak için temel ve yegane işimiz olarak ta bu işi benimsedik. 
 


BUNDAN DOLAYI GÜZEL ÜLKEMİZİN BEREKETLİ TOPRAKLARININ HER KARIŞINDA SOLUCAN GÜBRESİNİN KULLANILMASINI SAĞLAMALI ,VE BU UĞURDA BIKMADAN USUANMADAN DEVAMLI ÇALIŞMALIYIZ.